Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Under finner du alle lag og foreninger i Rælingen kommune:


Andre organisasjoner Ballsport
Barn og ungdom Eldre
Grunneierlag Hagelag
Humanitær og helse Idrett og fysisk aktivitet
Interesseorganisasjoner Kristne foreninger
Kunstforeninger Musikk-, sang-, dans- og teater
Natur og friluftsliv Pasientforeninger
Pensjonistforeninger Støtteorganisasjoner
Vannsport Vel- og beboerforeninger

Viser 10 tilfeldig utvalgte

For å se andre foreninger, klikk kategoriene over eller gjør et søk.

Tangen Motorbåtforening (TMF)

Kategori
Natur og friluftsliv
Kontaktperson
Jan Erik
Telefon
93085475
E-post
styret@tangenmotorbaatforening.no
Nettside
tangenmotorbaatforening.no/

Rælingen Røde Kors

Kategori
Humanitær og helse
Kontaktperson
Nils Birkeland
Telefon
41126896
E-post
nilsbirk1@gmail.com
Nettside
www.rodekors.no/om-rode-kors/lokalforeninger-og-distrikter/akershus/ralingen

Rælingskameratene

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Hans Petter K. Aasheim
Telefon
48222322
E-post
aasheim1980@yahoo.no

Turk FC

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Hakan Cetin
Telefon
465 465 65
E-post
hakan@cetin.no

RAFIDAIN KUNNSKAPSSENTER

Kategori
Barn og ungdom
Kontaktperson
Salah shihab
Telefon
403 04 444
E-post
salahshihab23@gmail.com
Nettside
www.rafidain.no

Romerike sopp- og nyttevekstforening

Kategori
Natur og friluftsliv
Kontaktperson
Sissel Vågane
E-post
post@romerikesopp.net

Fredagsklubben (NLM UNG)

Kategori
Barn og ungdom
Kontaktperson
Tarjei Tørre Asprusten
Telefon
47400779
E-post
tarjei.asprusten@gmail.com
Nettside
www.facebook.com/groups/258323727553318/

Personskadeforbundet Ltn Romerike lokallag

Kategori
Pasientforeninger
Kontaktperson
Arild Hansen
E-post
romerike@personskadeforbundet.no

Fagerlia Innebandy

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Olav Bakke
Telefon
99546166
E-post
olav.bakke@melbyauto.no

Rælingen Jeger- og Fiskerforening

Kategori
Natur og friluftsliv
Kontaktperson
Kjell Langhus
Telefon
97670670
E-post
kjell@rjff.no
Nettside
www.rjff.no
Facebook
www.facebook.com/RalingenJFFOffisiell/
Google+
www.njff.no/fylkeslag/akershus/lokallag/raelingen